Biljetter till Elmia 2017

OBS: Det finns fortfarande några biljetter kvar!!

Som ni ser på startsidan så har nu nerräkningen till Elmia mässan börjat.

Traditionsenligt så släpptes klubbens biljetter till Elmia på årsmötet denna gång i Vikarby, för er som inte hade möjlighet att vara med på årsmötet så finns det nu möjlighet för övriga medlemmar att köpa biljetter till vår egen lilla Adria by inne på Elmia området.

Ordinarie pris för biljetter till område 1 är 1045:- klubbens pris till medlemmarna är 800:- så är ni sugna på att uppleva Nordens största husvagns & husbils mässa och inte mist klubbgemenskapen så hör av er så fort som möjligt till Lennart Sandling på mail info.syd@adriaklubb.se skriv i Elmia i ämnesraden.

Mässa pågår mellan den 6-10 september, mer info om mässan finner ni HÄR

Det är mycket begränsat med biljetter och det är först till kvarn gäller så tveka inte.

12 tankar kring ”Biljetter till Elmia 2017

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.